Свежая новость
Пожар в Тбилиси
Пожар в ТбилисиНа месте происшествия работают десятки пожарных бригад Утром 15 ноября в пригороде Тбилиси произошел пожар на территории торгового центра Lilo Mall, который является крупнейшим ТЦ Грузии.
Новое оборудование
Контроллер AC-Q32
Контроллер AC-Q32Контроллер AC-Q32
Компания из справочника:

Записей не найдено.

Партія регіонів роздає породіллям Сумщини подарункові комплекти

Дата публикации: 09.07.2012
Теги: государство и власть

Прес-служба місцевого осередку Партії регіонів розповсюдила інформацію про те, що члени партії кожні 4 дні відвідують пологові будинки обласного центру і, щоб вручити молодим мамам вітальні листівки та набори подарунків. Ця діяльність начебто ведеться в рамках Національного проекту «Нове життя». Подарункові набори для перших днів життя малюків отримали вже приблизно 600 жінок міста.

Із пакетами для породіль в пологових будинках на сьогодні побували депутат Сумської міської ради Юрій Перепека, Андрій Грек, Секретар міськради та голова Сумської міської організації Партії регіонів Олексій Мовчан.

Окрім вручення наборів, регіонали проводять  із жінками розмову, розповідаючи про процедуру оформлення допомоги по народженню дитини та про збільшення суми допомоги при народження дитини у 2012 році.

Громадські спостерігачі ОПОРИ з’ясували, що в білому пакеті із написом «Нове життя», який отримує породілля, знаходиться вітальна листівка від голови Сумської обласної організації Партії регіонів, голови облдержадміністрації Юрія Чмиря, буклет з інформацією як оформити допомогу при народженні дитини, листівка з фото Віктора Януковича та інформація про соціальні ініціативи влади, упаковка підгузків.

Громадянська мережа ОПОРА звертає увагу на те, що розповсюдження таких подарунків наборів є підкупом виборців. Підкуп виборців є порушенням, що посягає на виборчі права і свободи людини і громадянина з метою – перешкодити громадянину вільно здійснити дії, спрямовані на реалізацію належного йому виборчого права.

Особи, винні в порушенні законодавства про вибори народних депутатів України, притягаються до кримінальної, адміністративної або іншої відповідальності в порядку, встановленому законом. Але кримінальна відповідальність передбачається тільки за підкуп виборців, здійснений тільки після офіційного початку виборчого процесу.

Офіційний виборчий процес розпочнеться за 90 днів до дня голосування. Тобто лише після 30 липня 2012 року уже офіційних кандидатів в депутати можна буде притягнути до відповідальності за підкуп виборців.

ОТЗЫВЫ: (отзывы содержащие нецензурную лексику и рекламного характера будут удаляться! Спасибо за понимание.)
Новинка раздела
Мучители Макар провели ночь накануне убийства с другой девушкой

В Николаеве Центральный районный суд провёл опрос  Анастасии Жицкой, которая провела ночь с 8 по 9 марта с подсудимыми Евгением Краснощеком и Максимом Присяжнюком. В этой же квартире на следующую ночь с 9 на 10 марта насиловали и убивали Оксану Макар.

Жицкая является подругой Краснощека, которая после работы 8 марта пошла гулять с ним и Присяжнюком. Поскольку живет девушка в отдаленном Корабельном районе города, парни предложили...


Громадянська мережа ОПОРА роз

Минулого тижня наробила шуму інформація про те, що діти шахтарів отримали пільги при вступі до вищих навчальних закладів. Громадянська мережа ОПОРА пояснює суть поправок, ухвалених до ЗУ «Про підвищення престижності шахтарської праці».

19 червня 2012 року Верховна Рада прийняла за основу Закон України про внесення змін до статті 5 Закону України “Про підвищення престижності шахтарської праці” щодо особливості здобуття...